Nowe wagony

8 września 2015
Bez kategorii
W nadchodzącym tygodniu planuję dodać na stronę co najmniej dziesięć nowości. Między innymi będą trzy zestawy wagonów. Zamieszczam fotki dwóch z nich. Wagony niemieckich typów „Karlsruhe” i „Kassel” były powszechne w całej Europie, i wzorowali się na nich konstruktorzy z wielu krajów. Do modeli tych będzie można dokupić zestaw kalkomanii. Trzecim typem wagonów będą wapniarki typu „Wuppertal”.

O innych nowościach już niebawem 😉

4 Comments

 1. |

  Witam po (zapewne udanych)wakacjach,
  Obślinić się można patrząc na te obrazki.
  Dwa pytania:
  1.Czy z wagonami drobnicowymi to już koniec, czy będą jakoweś inne typy? (czyt.: zamawiać już czy jeszcze się wstrzymać? 😉 )
  2. Kiedy duży żuraw portowy będzie na półce?
  Pzdr

 2. evadam
  |

  Wakacje… no cóż, Jurata wymiata 😉
  Dzięki za miłe słowa i już odpowiadam na pytania:
  1. Kończę pracę nad dłuższymi wagonami dwuosiowymi typu „Dresden” po których zabiorę się za typy czteroosiowe (pierwsze będą cysterny). Lepiej się wstrzymać z zamówieniem, bo pewnie zdążę na połowę przyszłego tygodnia z tymi „Dresdenami”. Zdjęcia prototypów pokażę na blogu już niedługo.
  2. Żurawie „Gdyńskie” będzie można zamawiać także od przyszłego tygodnia. Na razie jako elementy spoza oferty, bo wciąż pracuję nad modułowymi sekcjami nabrzeża. Pytanie o cenę proszę kierować na maila.
  Pzdr

 3. Zbyszko z Bogdańca
  |

  Szkoda, że nie umiem tak fajnie malować 🙁 ale modele są naprawdę świetne.
  Czy platformy sześcioosiowe do Tygrysów kiedyś będą?

 4. evadam
  |

  Są prawie gotowe.
  A

Zostaw komentarz